Bio-Dom

BIO DOM
Home O firmie

 Tutaj powstaje Państwa dom

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszymi domami. Zdrowe i wygodne mieszkanie jest podstawową potrzebą każdego właściciela domu. Dom trwały i jednocześnie estetyczny, energooszczędny, łatwy w konstrukcji – to z kolei marzenie każdego inwestora budowlanego.

Nasze domy odpowiadają i jednym i drugim wymaganiom, są nie tylko estetyczne i eleganckie, ale oferują Państwu, to wszystko co jest istotne, by zdrowo i wygodnie mieszkać. Ponadto, dzięki nowoczesnej technologii i bogatemu zapleczu technologicznemu, jesteśmy w stanie w dowolny sposób konfigurować nasze domy – tak aby jak najlepiej odpowiadały Państwa potrzebom, zarówno jeśli chodzi o metraż, jak i o rozkład pomieszczeń.

Wszystkie elementy konstrukcyjne są wytwarzane w fabryce, później pozostaje już tylko montaż, który odbywa się w bardzo krótkim czasie
i na koniec... wręczenie Państwu kluczy do własnego domu. Państwa satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Nie tylko ze względu na chęć dostarczania jak najlepszego produktu na rynek,ale także ze względu że to iż to Państwo – i Państwa domy, będą najlepiej reklamować nasze produkty. A każdy nowy klient, polecony przez Państwa dostarczy nam satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

Chętnie pomożemy Państwu, nie tylko w wyborze projektu, dobraniu materiałów na fasadę, planowaniu budowy, jej zleceniu czy serwisu,
ale też wspomożemy państwa wysokiej klasy fachowcami, którzy wybudują, zamontują, a jeśli zajdzie taka potrzeba, dostosują dom do Państwa indywidualnych wymagań – wszystko w celu stworzenia produktu, który w pełni usatysfakcjonuje naszych klientów.

 

Siedziba w Polsce:

56-300 Milicz,
Sławoszowice ul. 3 Maja 8A

www.bio-dom.com.pl

tel.: +48 71/383 22 17
fax: +48 71/383 08 45
tel.kom.: +48 508 287 077
 
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)